10 הדיברות להשקעה מוצלחת

10 הדיברות להשקעה מוצלחת + גשר סנטיאגו נדל"ן 10

10 הדיברות להשקעה מוצלחת בדאלאס ארה"ב

אז קודם כל השיפוץ שנדל"ן 10 מציעה היא שיפוץ כולל כל המערכות המכניות וקוסמטיקה מוחלטת.

בנוסף בנדל"ן 10 אנחנו מציעים אחריות על כלל השיפוץ לתקופה של 12 חודשים! כלומר שנה שלמה מכיוון שאנחנו עומדים מאחורי השיפוץ שלנו שנעשה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

בצידה ולאחר מספר שנים יש תיקונים בנכס-חברת הניהול של נדל"ן 10 תיידע את הלקוח,תשלח תמונות,תמיד לפחות שלוש הצעות. מחיר ותדאג לתיקון.זה היתרון של משקיעי נדל"ן 10 -אנחנו 1 stop shop

היתרון של המשקיע הישראלי דרך נדל"ן 10 הוא ההבנה שכסף שווה כסף.כלומר זה שיש ביכולתי להשקיע לדוגמא 130 אלף דולר שווה ערך להצעה של משקיע מקומי על סכום של 160-170 אלף דולר בעזרת מימון.

הזמן,הסגירה המהירה,חוסר תלות בבנק ובשמאי עוזרים ברוב המקרים לבעל הנכס לבחור דווקא בהצעה של המשקיע הישראלי למרות שהיא נמוכה יותר או מול הצעה של משקיע מקומי .

ישנן אלפי ערים בארה"ב שנחשבת היום למעצמה הכלכלית והעולמית מספר 1,כלומר אם יש כלכלה

 שבה נרצה להשקיע היא בארצות הברית.

התשובה הברורה כבר 6 שנים ברציפות היא במדינת טקסס ובמטרופלקס שנקרא DFW – Dallas-Fort Worth. כלומר אזור של שתי ערים מרכזיות וכמה עשרות פרברים שמוביל את כל ארצות הברית כבר מספר שנים בגידול מספר מקומות העבודה,אקלים נוח,פשיעה נמוכה ובתי ספר מצויינים. כל אלו ביחד עם מס חברות בשיעור 0 % עגול-כן שמעתם נכון 0% עוזר למשקיעים להגיע לתשואות דו ספרתיות והשבחה בין הגבוהות בכל ארצות. הברית.

 

אז קודם כל השיפוץ שנדל"ן 10 מציעה היא שיפוץ כולל כל המערכות המכניות וקוסמטיקה מוחלטת.

בנוסף בנדל"ן 10 אנחנו מציעים אחריות על כלל השיפוץ לתקופה של 12 חודשים! כלומר שנה שלמה מכיוון שאנחנו עומדים מאחורי השיפוץ שלנו שנעשה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

אז לאחר סיום תקופת האחריות..

במידה ולאחר מספר שנים יש תיקונים בנכס-חברת הניהול של נדל"ן 10 תיידע את הלקוח,תשלח תמונות,תמיד לפחות שלוש הצעות. מחיר ותדאג לתיקון.זה היתרון של משקיעי נדל"ן 10 -אנחנו 1 stop shop

  • Buy-קנייה
  • Renovate-שיפוץ
  • Rent-השכרה
  • Refinance-מימון
  • Repeat-חזרה על התהליך 

 

ברגע שנרכוש נכס מתחת למחיר השוק ונעשה שיפוץ -נעלה את שווי הנכס. השלב הבא הוא לקחת מימון מהבנק ולרכוש את הנכס הבא.

בנדל"ן 10 אנחנו מאמינים קודם כל בערך! ערך שאנחנו מביאים איתנו ללקוח מהפגישה הראשונה ועד השלמת הפורטפוליו המניב.

ביחד עם האמינות,שקיפות מוחלטת וניסיון של מאות בתים פרטיים וכמעט עשור שלום בשוק המקומי של דאלאס ,טקסס יש לנו עוד קלף מנצח שלאף מתחרה אחר אין.

אנחנו מגייסים!! יד ראשונה מהמוכר!! יש לנו מעל ל-8 מגייסים פעילים שדופקים על מאות דלתות כל יום,שולחים direct mail,מתקשרים,קונים רשימות,מנטרים בעלי בית שמאחרים בתשלומי משכנתא החודשיים וזאת רק ההתחלה!

השיטה,הקשרים והידע הזה נותן לנו יתרון ענק וחיסכון של עשרות אחוזים ברכישת הנכס המניב ישירות מהמוכר אל המשקיע הישראלי.

עם נדל"ן 10 כל משקיע יקבל גישת אונליין לפורטל ניהול האישי שלו.שם יוכל לראות מתי ואיך הפקידו הדיירים את השכירויות.  

מתי החוזה שכירות מתחדש ובכמה מעלים את השכירות החודשית כל שנה.בנוסף שם יופיע הביטוח ומיסי העירייה השנתיים שייתנו למשקיע שלנו ביטחון ושליטה מלאים על הנכס המניב שלו בארה"ב. 

נדל"ן 10 עובדת עם מספר חברות טייטל שמאושרות על ידי המדינה ועל ידי הפדרלים בארה"ב לטובת העברת כספים ורישום שטר ערבות של הנכס בטאבו. 

אנחנו נלווה אתכם בכל שלב של "עבודת הטייטל" מפתיחת התיק,ניקוי הערות האזהרה ומישכונים למינים שיכולים להופיע, וידוא שאינם יורשים או בעלי אינטרס בנכס ועד להשלמת הרישום על המשקיע הישראלי בטאבו והעברת הכספים נציג של נדל"ן 10 ייעשה לשיחת ועידה מוקלטת עם חברת הטייטל ועם המשקיע הישראלי בכדיי לוודא הוראות העברה מדויקות ולהבטיח שהכסף מגיע למקום הנכון. 

טייטל פוליסי תינתן לכל משקיע לפניי העברת הכספים-זהו הביטוח היחדי שמגן על המשקיע שלנו מפני כל העבר של הנכס ומאושר ע"י המדינה.

ככה נוודא שהנכס יירשם בטאבו על שם הקונה של נדל"ן 10 ,נוודא בכל שלב שאינם מישכונים או "הפתעות בלתי רצויות", נדאג לקבלת טייטל פוליסי לטובת המשקיע ונדאג לרשום את בנכס בטאבו גם במחוז וגם במדונה על שמו של המשקיע של נדל"ן 10.

נדל"ן  10 היא חברת בוטיק שמתחייבת להיות מספר 1 בשוק.ממציאת הנכס ועד להשלמת השיפוץ.אנחנו חיים בדאלאס כבר עשור ומוודאים כל שלב בנגיעה ממש כמו מסדר צבאי כי זאת הדרך היחידה להיות הטוב ביותר!

מעוניינים בקבלת מידע נוסף על השקעות נדל"ן בדלאס? צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן