הסיפור שלנו

נדל״ן 10 הוא עסק בבעלות משפחתית שהתחילה כשיתוף פעולה של אבא ובן שמאמינים בעבודה קשה עם אפס פשרות ותוצאות נטו בהתחשב בשיטת העבודה שמזכירה מאוד את הרקע הצבאי שממנו הגענו.

נדל"ן 10 היא חברת בוטיק שמתמחה בהשקעות נדל"ן מניבות בדאלאס, טקסס ומתחייבת תמיד למקסם את תוצאות המשקיעים. בשנה הראשונה נדל"ן 10 השלימה כ-7 בתים וקיבלנו פידבקים מטורפים,ובשנה הרביעית שכבר הגענו להשלמה של 100 בתים פרטים כולם בדאלאס שיושבת בצפון טקסס המדינה הגדולה והעשירה ביותר בכל ארצות הברית.

מה שמדהים זה שמתוך 37 משקיעים שונים לא היה לנו אף משקיע עם פחות משני נכסים,זאת אומרת הלקוחות מאושרים כי בסוףעם מספרים אי אפשר להתווכח.לא סתם בחרנו בדאלאס טקסס- כי הנדל"ן פה ממכר מכיוון שהוא משלב השבחה אגרסיבית מאוד)שוק הנדל"ן החם ביותר בארצות הברית כבר 4 שנים ברציפות( ,הגירה חיובית,ריבוי מקומות עבודה,אקלים נוח,פשיעה נמוכה ומס חברות 0% !!!

תם לזמי נדל"ן 10

הקו המנחה

הקו שמנחה אותנו הוא להתאים את עצמנו ללקוח ולא להיפך! אנחנו החברה היחידה שלא רוכשת ומחזיקה ״נכסים על המדף״ אלא מאתרת נכס הולם לכל משקיע בהתאם ליכולתיו הכלכליות והעדפותיו האישיות כדיי לחסוך לו/לה בעלויות הסגירה ולמצוא את הבית המושלם לצרכים האישיים שלו.

Nadlan10 Dallas skyline

שקיפות מוחלטת

אנו מאמינים בשקיפות מוחלטת – נדל"ן 10 עובדת בשקיפות מלאה עם המשקיע בארץ לבניית תיק השקעות אישי המותאם ללקוח, החל מאיתור נכס תואם תקציב, דרך בניית קשר ישיר עםאנשי מקצוע מקומיים, וכלה בליווי לימוד וניהול עצמאי של תיק ההשקעות לטווח ארוך.

Nadlan10 dallas

התחייבות לתשואה

התחייבות לתשואה – נדל"ן 10 מתחייבת בשנה הראשונה לתשואה מינימלית של 8%. ואין דבר כזה שאלה לא נכונה או זמן לא טוב להתקשר בו אנחנו תמיד כאן בשביל המשקיעים שלנו וזאת לא סתם סיסמא.

Nadlan10 Dallas skyline

ליווי צמוד

בליווי צמוד – נדלן 10 מתחייבת לליווי צמוד במהלך 5 השנים הראשונות לבעלות בנכס נדל"ן 10 תעזור למשקיע לבצע השקעה חכמה לאורך זמן עם תשואה עולה במהלך השנים בליווי אישי ארוך טווח.

דלאס נדל"ן 10 dallas

ערכים המובילים

כעסק בוטיק משפחתי ואינטימי הערכים המובילים הם יושרה, אמינות, שקיפות ונכונות לעזור במקביל ליכולות עסקיות גבוהות והתמצאות נרחבת בשוק הנדל״ן בכלל ובשוק הנדל״ן האמריקאי בפרט. אחרי הכל בסוף זה רק עבודה קשה,התמדה ורצון להשיג למשקיעים שלנו את העסקה הטובה ביותר מכל הבחינות.

Nadlan10 dallas
דילוג לתוכן